Przejdź do głównej zawartości

Wielkanocne kartki 2020

Witajcie w Wielkim Tygodniu!
Ten tydzień i święta Wielkiej Nocy będą inne niż wszystkie. Hasło "zostań w domu" mocno jest przestrzegane. Przyszło nam obchodzić te najważniejsze święta w roku we własnych domach w obliczu światowej epidemi. Bez uczestniczenia w liturgii i obrzędach w kościele. Nie spotkamy się z najbliższymi rodzinami. Niektórzy zostaną sami w te święta, bo zdrowie i nie rozprzestrzenianie wirusa jest teraz priorytetem.
Mimo tego ciężkiego czasu poczyniłam sporo kartek wielkanocnych i wysyłam je do rodziny i znajomych. Bo jeśli nie możemy się zobaczyć, to chociaż cząstkę własnoręcznie wykonanej kartki i szczerych życzeń przekażę.
Tym razem postanowiłam nie przyklejać obrazku szytego z wolnej ręki, a go po brzegu przyszyć. I uważam, że to lepsza metodą i bardziej estetyczna. Spodobało mi się połączenie materiału z papierem przy pomocy nici.
Z zapasów moich skrawków, których nie brakuje powstały zajączki w trawie. Zajączki życzą wszystkim radosnych świąt :)





Kartki zgłaszam do wyzwania Szuflady


A także do wyzwania Klubu Twórczych Mam  http://klub-tworczych-mam.blogspot.com/2020/03/wyzwanie-cykliczne-graj-w-zielone.html?m=1

Oraz do wyzwania Świrów Rękodzieła
Wielkanoc z królikiem
https://tworczagrupa.blogspot.com/2020/04/konkurs-kwietniowy-2020.html?m=1

Pozdrawiam
Małgosia

Komentarze

Bardzo fajne i pomysłowe kartki :). Dziękuję za udział w Wyzwaniu Szuflady:).
Ania z Zapiecka pisze…
Fajowe te kartki! Buzia sama się do nich uśmiecha :))
Dziękuję za udział w zabawie w Klubie Twórczych Mam :)
Bardzo dziękuję za takie miłe komentarze. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w wyzwaniach i że kartki się podobają :)
Pozdrawiam
Ef-ka Ewa Flor pisze…
Niesamowite karteczki! Oj,bardzo mi się podobają!!! Dziękuję za udział w zabawie na blogu Świry Rękodzieła!:-D
Pasje Violi pisze…
Fajne karteczki :) Dziękuje za udział w zabawie na blogu Świry Rękodzieła :)
Dziękuję i cieszę się że spodobały się moje kartki:D